08 Kovas 2021 - 14 Kovas 2021
|
Pirmadienis 08 Kovas
|
-
08:30 - 14:00
Anglų kalbos Kengūra (nuotoliniu būdu mokinių namuose, dalyvauja 10-12 klasių mokiniai; atsakingos anglų kalbos mokytojos: Ž. Rebrovaitė, I. Shyroki, D. Vaitkienė) :: Veikla
-
09:00 - 16:00
8–12 d. Knygų paroda „Tikime laisve“ Kovo 11 d. paminėti (nuotoliniu būdu, Centro bibliotekoje, atsakinga bibliotekos vedėja V. Rauktienė) :: Veikla
-
09:00 - 16:00
8–12 d. Sąmoningumo didinimo mėnuo 2021 m. „Spalvų savaitė“ (nuotoliniu būdu, atsakingos: socialinė pedagogė S. Petrovskaja, surdopedagogė K. Rimkienė, psichologė D. Bartašė) :: Veikla
-
09:00 - 16:00
Diskusijos-pokalbiai, skirti tarptautinei Moters dienai paminėti (nuotoliniu būdu, atsakingos mokytojos: R. Veličkaitė, J. Būtaitė, I. Shyroki) :: Veikla
-
10:00 - 15:30
8-19 d. Jaunųjų bendrovių regioninė mugė „ACCELERATORX“ JAUNŲJŲ BENDROVIŲ EXPO (dalyvauja JB „JEDIG“, nuotoliniu būdu (I ir II etapai), atsakinga būrelio vadovė V. Genienė) :: Veikla
-
16:00 - 17:30
Tarptautinei moters dienai ir lyčių lygybės temai skirtas protmūšis visai MEPA mokyklų bendruomenei (16 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja 3D-12 grupės mokinių komanda, atsakingos mokytojos: R. Veličkaitė, J. Būtaitė, I. Shyroki) :: Veikla
|
Antradienis 09 Kovas
|
|
Trečiadienis 10 Kovas
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Šukuosenų modeliavimas“ tarpinė darbų peržiūra (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, KT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
09:00 - 14:00
Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (nuotoliniu būdu, dalyvauja 12 kl. mokiniai, atsakinga istorijos mokytoja R. Veličkaitė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Petinių drabužių be pamušalo siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, ST-3 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Klumbienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
„Karjeros dienos“. SMK studijų programų pristatymas kompiuterinio projektavimo operatoriaus ir multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programų mokiniams (10 val., nuotoliniu būdu, atsakinga direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
13:50 - 14:50
Technologijų pamoka „Pynimai“ (13.50 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, dalyvauja „Vyturio“ progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai, atsakinga prof. mokytoja G. Ivanovienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Klaipėdos miesto psichologų būrelio metodinis pasitarimas (14 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja psichologė D. Bartašė) :: Mokiniams
-
14:10 - 15:40
Vizažisto mokymo programos modulio ,,Grimo atlikimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10, nuotoliniu būdu per ,,Zoom“, V-1 gr., atsakinga prof. mokytoja L. Savickienė) :: Veikla
-
15:30 - 17:00
Vizažisto mokymo programos modulio ,,Makiažo atlikimas“ viešas baigiamasis vertinimas (15.30, nuotoliniu būdu per ,,Zoom“, V-1 gr., atsakinga prof. mokytoja L. Savickienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 11 Kovas
|
|
Penktadienis 12 Kovas
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų dažymas“ tarpinė darbų peržiūra (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
09:00 - 12:00
Elektroninis matematikos testavimas IV gimnazijos (12) klasės mokiniams (9 val. nuotoliniu būdu, dalyvauja 12 kl. mokiniai, atsakingos: Gimnazijos skyriaus vedėja V. Bertulienė, matematikos mokytojos: R. Karosienė ir S. Andrulė) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Klaipėdos Jūrų muziejaus ekoforumas „14m3 2050 Baltijos/ Distopija ar Utopija?“ (15 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja G. Urnaitė, 3S-111 gr., atsakingi: socialinė pedagogė S. Petrovskaja, metodininkas, prof. mokytojas D. Janulis., prof. mokytoja J. Sereda) :: Veikla
|
Šeštadienis 13 Kovas
|
|
Sekmadienis 14 Kovas
|
|