KTMC info232x65

Neformaliojo švietimo programos

KLAIPĖDOS TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRO
2023–2024 m. m. vykdomos neformaliojo vaikų švietimo programos:

Renginių organizavimo būrelis

Dažnai nerimstantis jaunimas nori išlieti energiją, įgyvendinti kūrybines idėjas. Vienas iš būdų tai daryti – mokytis raiškiai perteikti žodį, organizuoti ir vesti mokyklinius renginius, kurti vaidybinius projektus. Šia popamokine veikla gali užsiimti visi moksleiviai, net tie, kurie mano, kad yra nedrąsūs ir negebantys. Juk skaityti, kurti, jausti, išgyventi, interpretuoti, organizuoti, žaisti gali kiekvienas.

Drabužių demonstravimo būrelis

Drabužių demonstravimo būrelis skirtas merginoms ir vaikinams, besidomintiems naujausiomis mados tendencijomis bei norintiems ne tik pamatyti modelio darbo užkulisius, bet ir išbandyti MODELIO darbą.

Būrelio vadovas, mados renginių koordinatorius Deividas Janulis kviečia Tave pasinerti į MADOS PASAULĮ!

Vizažo būrelis

Būrelis skirtas mokiniams, norintiems geriau pažinti savo veidą, jo poreikius. Išmoks veido priežiūros priemonių gamybos, mokysis naudotis kasdieninėmis makiažo priemonėmis.

Menų studija

Šis būrelis skirtas įvairių klasių mokiniams, kuriems patinka meninė kūryba, norintiems išreikšti save per menus. Tobulinti meninius gebėjimus praktiškai, gauti meninių, kūrybinių, tautinių ir kultūrinių žinių. Pažinti įvairių technikų ir technologijų panaudojimą.

Mokinių verslo bendrovė

Mokinių verslo bendrovė (MVB) – tai tavo galimybė išbandyti realaus verslo kūrimą. Atėjęs sužinosi kaip verslas yra vystomas, valdomas. Įkurdami MVB mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę. Verslas yra žaidimas, didžiausias žaidimas pasaulyje. Jei nori sužinoti jo taisykles – ATEIK!

Krepšinis

Krepšinio būrelį lankyti gali mėgstantys aktyvų sportą mokiniai. Geriausiai žaidžiantys atstovauja KTMC Klaipėdos miesto ir regiono krepšinio varžybose.

Tinklinio būrelis

Tinklinio būrelį lankyti gali visi, sveikatą pasitikrinę, KTMC mokiniai. Stipriausi mokyklos tinklinio žaidėjai kviečiami į KTMC rinktinę, kuri dalyvauja Klaipėdos miesto ir regiono tinklinio bei paplūdimio tinklinio varžybose.

Žaidimas – komandinis, moko gerbti ir pasitikėti komandos nariais, siekti užsibrėžto tikslo, stiprina sveikatą. Smagaus žaidimo.

Fotografija

Išmoksite fotografuoti ne tik telefonu, bet ir profesionalia įranga. Fotografuosite renginius, gamtą, objektus. Ateik ir išlaisvink savo kūrybiškumą.

Psichologijos būrelis

Lankydami psichologijos būrelį, labiau pažinsite save, savo draugus, daugiau sužinosite apie kūno kalbą, sustiprinsite pasitikėjimą savimi, sužinosite kaip padėti sau stresinėse situacijose (egzamino), mokysitės spęsti konfliktus. Jei domitės psichologija ir ieškote atsakymų į sau aktualius klausimus, norite įdomiai, naudingai ir smagiai leisti laiką, kviečiu užsirašyti į psichologijos būrelį.


2023–2024 m. m. neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis.