KTMC info232x65

Neformaliojo švietimo programos

KLAIPĖDOS TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRO
2019–2020 m. m. vykdomos neformaliojo vaikų švietimo programos:

Renginių organizavimo būrelis

Dažnai nerimstantis jaunimas nori išlieti energiją, įgyvendinti kūrybines idėjas. Vienas iš būdų tai daryti – mokytis raiškiai perteikti žodį, organizuoti ir vesti mokyklinius renginius, kurti vaidybinius projektus. Šia popamokine veikla gali užsiimti visi moksleiviai, net tie, kurie mano, kad yra nedrąsūs ir negebantys. Juk skaityti, kurti, jausti, išgyventi, interpretuoti, organizuoti, žaisti gali kiekvienas.

Tinklinio būrelis

Tinklinio būrelį lankyti gali visi, sveikatą pasitikrinę, KTMC mokiniai. Stipriausi mokyklos tinklinio žaidėjai kviečiami į KTMC rinktinę, kuri dalyvauja Klaipėdos miesto ir regiono tinklinio bei paplūdimio tinklinio varžybose.

Tinklinis yra komandinė sporto šaka. Žaidžia dvi komandos po šešis žaidėjus. Komandas skiria tinklas, o žaidėjų tikslas – permušti kamuolį per tinklą į priešininkų aikštelę ir uždirbti taškus pagal tam tikras taisykles. Žaidimas – komandinis, moko gerbti ir pasitikėti komandos nariais, siekti užsibrėžto tikslo, stiprina sveikatą. Smagaus žaidimo.

Krepšinio būrelis

Krepšinio būrelį lankyti gali mėgstantys aktyvų sportą mokiniai. Geriausiai žaidžiantys atstovauja KTMC Klaipėdos miesto ir regiono krepšinio varžybose.

Dainavimo studija

Dainavimo studijos būrelį gali lankyti visi. Čia mokiniai išreikš save muzikinės raiškos priemonėmis, ugdys bendrąją meninę-muzikinę kompetenciją, ugdys balsą. Puiki galimybė dalyvauti įvairiuose renginiuose ir šventėse, dainuojant pasirinktas dainas.

Jei turi svajonę dainuoti scenoje ir dar jos neįgyvendinai? ATEIK, mes tau padėsime!

Drabužių modeliavimo ir demonstravimo būrelis

Drabužių modeliavimo ir demonstravimo būrelis skirtas merginoms ir vaikinams, besidomintiems naujausiomis mados tendencijomis bei norintiems ne tik pamatyti modelio darbo užkulisius, bet ir išbandyti MODELIO darbą.

Būrelio vadovas, mados renginių koordinatorius Deividas Janulis kviečia Tave pasinerti į MADOS PASAULĮ!

Mokomoji mokinių bendrovė

Mokomoji mokinių bendrovė (MMB) – tai tavo galimybė išbandyti realaus verslo kūrimą. Atėjęs sužinosi kaip verslas yra vystomas, valdomas. Įkurdami MMB mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę. Verslas yra žaidimas, didžiausias žaidimas pasaulyje, Jei nori sužinoti jo taisykles – ATEIK!

3D modeliavimo ir animacijos kūrimo būrelis

Pradedantieji mokiniai įvaldys 3D modeliavimo programą Autodesk Maya, kurs ir animuos originalius 3D personažus, susipažins su šio darbo specifika. Išmoks kurti itin realistiškai atrodančias 3D modelių tekstūras, susipažins su apšvietimo taisyklėmis ir kompozicijos pagrindais. Pažengę mokiniai susipažins su fotorealistinių modelių ir scenų kūrimu bei jų pritaikymu reklamoje ir filmų kūrime. Tu gali tapti puikiu animacijos kūrėju. Ateik ir susikurk savo filmo herojus pats.


2019–2020 m. m. neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis.