REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai
Pradžia
Veikla
Veiklos kalendorius
Pagal metus
Pagal mėnesį
Pagal savaitę
Šiandien
Ieškoti
Peršokti mėnesį
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2022
Peršokti mėnesį
REnginys savaitė :
16 Gegužė 2022 - 22 Gegužė 2022
Pirmadienis
16 Gegužė
09:00 - 11:00
Matematikos PUPP (I srautas) (9.00 val., 304 kab., 307 kab., 10 kl. mokiniai, atsakingos Gimnazijos skyriaus vedėja V. Bertulienė, matematikos mokytoja R. Karosienė)
:: Veikla
13:30 - 15:00
Vadovų tarybos posėdis (13.30 val., 108 kab.)
:: Veikla
Antradienis
17 Gegužė
09:00 - 15:00
Asmens įgytų kompetencijų praktinės dalies vertinimas D-19 gr. (9 val., kab., atsakinga Tekstilės ir menų skyriaus vedėja D. Blinstrubienė)
:: Veikla
10:10 - 11:40
Kirpėjo profesinio mokymo programos modulio „Plaukų kirpimas“ viešas baigiamasis vertinimas 3K-22 grupei (10.10 val., 102 kab., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė)
:: Veikla
10:10 - 11:40
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesinio mokymo programos modulio „Mechaninių konstrukcijų braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas 3KP-11 grupei (10.10 val., 307 kl., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė)
:: Veikla
14:25 - 15:55
Kirpėjo profesinio mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas 3K-21 grupei (14.25 val., 106 kab., atsakinga prof. mokytoja R. Mažeikienė)
:: Veikla
Trečiadienis
18 Gegužė
11:05 - 12:35
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos“ viešas baigiamasis vertinimas 3M-6 grupei (11.05 val., 305 kab., atsakinga prof. mokytoja J. Sereda)
:: Veikla
14:00 - 15:30
Klaipėdos m. psichologų metodinio būrelio tarybos susirinkimas (14 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja psichologė D. Bartašė)
:: Veikla
19:00 - 19:30
Švariausio kambario apdovanojimai (19 val., Centro bendrabutyje, I a. poilsio kambaryje, dalyvauja I, II, III a. gyventojai, atsakingi: A. Plukienė ir mokinių taryba)
:: Veikla
20:00 - 21:00
Bendrabučio mokinių tarybos apdovanojimai (20 val., Centro bendrabutyje, I a. poilsio kambaryje, dalyvauja bendrabučio mokinių tarybos nariai, atsakingos auklėtojos R. Gulevskaja ir A. Plukienė)
:: Veikla
Ketvirtadienis
19 Gegužė
08:20 - 09:50
Technologijų pamokos Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos 8b kl. mokiniams (8.20 val., Tekstilės centre, 433 kl., atsakinga prof. mokytoja J. Piekienė)
:: Veikla
09:00 - 10:00
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos modulio „Dvimatė kompiuterinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas KPT-3 grupei (9 val., 304 kl., atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė)
:: Veikla
11:05 - 12:35
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Animacija“ viešas baigiamasis vertinimas M-4 grupei (11.05 val., 305 kab., atsakinga prof. mokytoja J. Sereda)
:: Veikla
13:00 - 14:30
Mokytojų kvalifikacijos kėlimo seminaras „Nauji iššūkiai pamokos sėkmei“. Lektorė A. Šarskuvienė (13 val., nuotoliniu būdu, atsakinga direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Brazdauskienė)
:: Veikla
16:30 - 17:30
Puodžių gatvės šventė. Koncertas, kūrybinės dirbtuvės. (16.30 val., Vydūno skvere, atsakinga direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Brazdauskienė, Tekstilės ir menų skyriaus vedėja D. Blinstrubienė, Paslaugų verslo skyriaus vedėja L. Šaparauskienė, metodininkas D. Janulis, lietuvių kalbos mokytoja V. Šeputienė, profesijos mokytojai)
:: Veikla
Penktadienis
20 Gegužė
08:20 - 09:50
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesinio mokymo programos modulio „Informacinės technologijos ir leidybos pagrindai“ viešas baigiamasis vertinimas 3KP-11 grupei (8.20 val., 308 kl., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė)
:: Veikla
Šeštadienis
21 Gegužė
Nėra įvykių šiai datai
Sekmadienis
22 Gegužė
13:30 - 16:00
Vilties bėgimas (3 km, startas – 13.30 val. Atgimimo aikštėje, susitikimo vieta – KTMC sporto salėje 12.30 val., dalyvauja užsiregistravę dalyviai, atsakingi fizinio ugdymo mokytojai L. Bružas, T. Šniauka)
:: Veikla
REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai