07 Spalis 2019 - 13 Spalis 2019
|
Pirmadienis 07 Spalis
|
|
Antradienis 08 Spalis
|
-
09:30 - 11:30
Anglų kalbos pamoka „be sienų“ „Jaunieji detektyvai: Meno pinklėse“ Laikrodžių muziejuje (9.30 val., Liepų g. 12, Klaipėda, 3D-12 gr., atsak. mokytoja I. Shyroki) :: Veikla
-
10:10 - 14:10
Lietuvių kalbos ir literatūros bandomasis egzaminas (10.10 val., 402 kab., 3F-17/3S-110 gr., atsak. mokytoja D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Kirpėjo mokymo programos 2 kurso modulio „Baziniai moterų kirpimai“ vieša mokinių darbų „Solidus kirpimas tiesia linija“ peržiūra (14 val., 104 kab., 3K-17 gr., atsak. prof. mokytojos O. Gedrimienė, R. Serapinienė) :: Veikla
-
14:15 - 15:15
Grupės valandėlė „Komandinis darbas“ (14.15 val., 303 kab., 3K-20 gr., lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. prof. mokytoja R. Serapinienė) :: Veikla
-
15:15 - 16:15
Grupės valandėlė „Komandinis darbas“ (15.10 val., 403 kab., 3D-13 gr., lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
16:00 - 17:00
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (I gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas“ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
-
17:30 - 18:30
Psichologiniai kursai tėvams „Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimas“ (17.30 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė, gimnazijos sk. vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
|
Trečiadienis 09 Spalis
|
-
11:00 - 13:00
Pamoka „be sienų“ ,,Floristiniai kilimai“ prie jūros (11 val., 3F-16, 3F-18 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
12:25 - 14:25
Lietuvių kalbos ir literatūros bandomasis egzaminas (12.25 val., 402 kab., 3K-17 gr., atsak. mokytoja D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
13:30 - 15:00
Pamoka „be sienų“ reklamos įmonėje „Persė“ (13.30 val., Bijūnų g. 8, Klaipėda, 3M-4 gr., atsak. prof. mokytoja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
14:15 - 15:15
Grupės valandėlė „Komandinis darbas“ (14.15 val., 402 kab., 9 klasė., lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. mokytoja R. Kaučikienė) :: Veikla
-
15:00 - 16:00
Centro veiklos kokybės įsivertinimo grupės susirinkimas (15 val., informacinis centras) :: Veikla
-
16:00 - 17:00
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (II gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas“ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 10 Spalis
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos 2 kurso modulio „Plaukų dažymas“ vieša mokinių darbų „Nepageidaujamo spalvos šalinimo technologija“ peržiūra (8.20 val., 102 kab. K-6 gr., atsak. prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
09:15 - 11:45
Lietuvių kalbos ir literatūros bandomasis egzaminas (9.15 val., 403 kab., 3K-18 gr., atsak. mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
10:10 - 14:05
Kirpėjo mokymo programos 3 kurso modulio „Plaukų šviesinimas“ vieša mokinių darbų „Pilno plaukų šviesinimo technika“ peržiūra (10.10 val., 3K-16 gr. 104/106 kab., atsak. prof. mokytoja R. Mažeikienė) :: Veikla
-
10:10 - 12:10
Pamoka „be sienų“ reklamos agentūroje „Dizaino pasaulis“ (14.10 val., Danės g. 6, Klaipėda, KPT-1 ir KP-14 gr. atsak. prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
|
Penktadienis 11 Spalis
|
|
Šeštadienis 12 Spalis
|
|
Sekmadienis 13 Spalis
|
|