25 Sausis 2021 - 31 Sausis 2021
|
Pirmadienis 25 Sausis
|
-
08:00 - 17:00
Asmens įgytų kompetencijų teorinės ir praktinės dalies vertinimas :: Kompetencijų vertinimas
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Moterų plaukų baziniai kirpimai“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-19 gr., atsakingos prof. mokytojos: R. Mažeikienė, J. Skeivienė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Vadovų tarybos posėdis (9 val., nuotoliniu būdu) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Floristo mokymo programos modulio „Floristinių kompozicijų stiliai“ viešas baigiamasis vertinimas (11 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3F-18-gr., atsakinga prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Multimedijos paslaugų teikėjo programos modulio „Tinklalapių kūrimo pagrindai“ viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu, M-3 gr. mokiniai, atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
|
Antradienis 26 Sausis
|
-
08:20 - 09:50
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Vaizdo technologijos“ tarpinė peržiūra (8.20 val., M-3 gr., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, atsakinga prof. mokytoja J. Sereda) :: Veikla
-
09:15 - 10:45
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus programos modulio „Grafinis dizainas“ viešas baigiamasis vertinimas (9.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3KP-11 gr. mokiniai, atsakinga prof. mokytoja S. Česnauskienė) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, K-7 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Grafinis dizainas“ viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, M-3 gr. mokiniai, atsakinga prof. mokytoja S. Česnauskienė) :: Veikla
-
13:15 - 14:45
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-18 gr., atsakinga profesijos mokytoja R. Serapinienė) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Apipavidalinimo-dekoravimo technologijos“ viešas baigiamasis vertinimas (15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Kontrimienė) :: Veikla
-
15:30 - 16:30
Mokinių tarybos susirinkimas (15.30 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“) :: Mokiniams
|
Trečiadienis 27 Sausis
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio “Moterų plaukų baziniai kirpimai” viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-20 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Serapinienė) :: Veikla
-
08:30 - 10:00
Kosmetiko mokymo programos modulio „Depiliacija“ viešas baigiamasis vertinimas (8.30 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, HK-4 gr., atsakinga prof. mokytoja M. Žukauskaitė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Floristo mokymo programos modulio „Floristinių kompozicijų stiliai“ viešas baigiamasis vertinimas (9.00 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, FT-2-gr., atsakinga prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Juosmeninių drabužių siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, ST-3 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Klumbienė) :: Veikla
-
13:15 - 14:15
Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena (13.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 9 kl., atsakinga mokytoja R. Veličkaitė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Floristo mokymo programos modulio „Augalų pažinimas ir paruošimas komponuoti“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3F-19-gr., atsakinga prof. mokytoja E. Vyšniauskaitė) :: Veikla
-
14:10 - 15:40
Kirpėjo mokymo programos modulio „Vyrų plaukų baziniai kirpimai“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Mažeikienė) :: Veikla
-
15:00 - 16:00
Vaiko gerovės komisijos posėdis (15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, atsakinga Gimnazijos skyriaus vedėja V. Bertulienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 28 Sausis
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Vyrų plaukų baziniai kirpimai“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-18 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Šveikauskienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Kosmetiko mokymo programos modulio „Veido odos priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, HKT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja A. Diržaitė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų šviesinimas“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Šveikauskienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus programos modulio „Inžinerinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu, KP-15, KPT-2 gr., mokiniai, atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
11:00 - 12:00
Diplomų įteikimo šventė (11 val., nuotoliniu būdu, atsak. mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
11:15 - 12:45
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (11.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, K-7 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
12:20 - 14:20
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Kompiuterinė grafika" viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, M-3 gr., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
13:15 - 14:45
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Interjero elementų komponavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19, DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja E. Dučinskienė) :: Veikla
|
Penktadienis 29 Sausis
|
|
Šeštadienis 30 Sausis
|
|
Sekmadienis 31 Sausis
|
|