REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai
Pradžia
Veikla
Veiklos kalendorius
Pagal metus
Pagal mėnesį
Pagal savaitę
Šiandien
Ieškoti
Peršokti mėnesį
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2020
2022
Peršokti mėnesį
REnginys savaitė :
14 Rugsėjis 2020 - 20 Rugsėjis 2020
Pirmadienis
14 Rugsėjis
09:00 - 11:00
Vadovų tarybos posėdis (9 val., 108 kab.)
:: Veikla
Antradienis
15 Rugsėjis
14:00 - 15:30
Psichologinio konsultavimo atvejo analizės grupė (14 val. Klaipėdos Baltijos gimnazijoje, dalyvauja psichologė D. Bartašė)
:: Mokytojams
Trečiadienis
16 Rugsėjis
08:30 - 10:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Pasiruošimas siuvimo procesams“ viešas baigiamasis vertinimas (8.30 val., 433 kl., ST-3 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Piekienė)
:: Veikla
15:00 - 17:00
Gimnazijos skyriaus mokytojų susirinkimas (15 val., mokytojų kambaryje)
:: Veikla
Ketvirtadienis
17 Rugsėjis
09:00 - 15:00
Supažindinimas su Brandos darbu, BE tvarkaraščiu (3D-13, 3F-18, 3KP-10, 3K-19, 3K-20, 3M-4 gr.)
:: Veikla
09:00 - 14:00
Supažindinimas su PUPP tvarka, tvarkaraščiu (10 klasė)
:: Veikla
10:00 - 12:00
Stipendijos ir materialinės paramos skyrimo komisijos posėdis (10 val., 311 kab.)
:: Veikla
16:00 - 17:00
Verslo ir technologijų metodinės grupės susirinkimas (16 val., 101 a kab., atsakinga prof. mokytoja O. Gedrimienė)
:: Veikla
Penktadienis
18 Rugsėjis
09:00 - 15:00
Mokinių supažindinimas su 2020-2021 m. m. brandos egzaminais, TBE, BE tvarkaraščiu (3D-13, 3F-18, 3KP-10, 3K-19, 3K-20, 3M-4 gr.)
:: Veikla
12:00 - 15:00
Lankymasis interjero dekoravimo salonuose „Camileta“ ir „Hauzas“ (12 val., D-19, DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja E. Dučinskienė)
:: Veikla
Šeštadienis
19 Rugsėjis
Nėra įvykių šiai datai
Sekmadienis
20 Rugsėjis
Nėra įvykių šiai datai
REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai