02 Gruodis 2019 - 08 Gruodis 2019
|
Pirmadienis 02 Gruodis
|
-
08:10 - 08:20
Advento rytmetys. Pranašų arba Vilties žvakės uždegimas. (8.10 val., I aukštas, atsak. profesijos mokytoja D. Kvekšaitė, KP-14 gr.) :: Veikla
-
08:30 - 11:30
Kalėdinis KTMC interjero dekoravimas (3F-16, FT-1, F-3gr., atsak. prof. mokytojos: N. Žiupkienė, E. Vyšniauskaitė) :: Veikla
-
09:00 - 16:00
Prasideda Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos siuvėjo modulinės mokymo programos mokinių praktinis mokymas Tekstilės sektoriniame praktinio mokymo centre (atsak. mokytojos N. Liniova, D. Klumbienė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Vadovų tarybos posėdis (9 val., 108 kab.) :: Veikla
-
13:00 - 14:00
Ekskursija „Klaipėdos senamiestis“ su Europe Direct informacijos centru (13 val., dalyvauja 10 kl. mokiniai, atsak. mokytoja R. Veličkaitė) :: Veikla
-
13:30 - 14:30
Ugdymo karjerai pamokos Smeltės progimnazijos 8 kl. mokiniams (13.30 val., 204, 201, 102 kab., atsak. mokytoja Ž. Rebrovaitė, dalyvauja 15 mokinių ) :: Veikla
-
14:00 - 14:45
Klasės valandėlė 9 klasei ,,Teisinė atsakomybė“ (14.00–14.45 val., 401 kab., atsak. socialinė pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:00
Stipendijos ir materialinės paramos skyrimo mokiniui komisijos posėdis (14 val., informacinis centras) :: Veikla
-
19:00 - 20:00
Advento popietė (19 val., bendrabutis, IV a. poilsio kambarys, atsak. auklėtojos: R. Gulevskaja, A. Plukienė, ir bendrabučio taryba) :: Mokiniams
|
Antradienis 03 Gruodis
|
-
09:00 - 10:00
„Selective Baltic“ įmonės atstovų plaukų priežiūros seminaras I kurso kirpėjo mokymo programos mokiniams (9 val., 104 kab., 3K-19 gr. atsak. prof. mokytojos O. Gedrimienė, J. Skeivienė) :: Veikla
-
10:00 - 13:00
Bandomojo anglų kalbos VBE kalbėjimo dalis. (10–11 val., 12.15–13.00 val., 208 kab., 3D-12 , 3F-17, 3S-110 gr. mokiniai, atsak. mokytoja I. Shyroki) :: Veikla
-
10:00 - 11:00
Kosmetiko mokymo programos I kurso modulio „Veido priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 001 kab., HKT-1 gr., atsak. prof. mokytoja A. Skarbalienė) :: Veikla
-
10:00 - 13:00
Neįgaliųjų sporto šventė (Klaipėdos lengvosios atletikos maniežas, Taikos pr. 54, Klaipėda, dalyvauja kurtieji mokiniai, atsak. surdopedagogė, mokytoja K. Rimkienė) :: Veikla
-
10:00 - 16:00
Taktilinių knygų paroda, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti (informacinis centras, atsak.: bibliotekos vedėja V. Rauktienė, LAP Klaipėdos filialo atstovė I. Ordavičienė) :: Veikla
-
11:30 - 12:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Moterų baziniai kirpimai“ tarpinė praktinių darbų „Solidus kirpimas diagonaliais skyrimais atgal“ peržiūra (11.30 val., 101 kab., 3K-18 gr., atsak. prof. mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:00
Profesinis orientavimas Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje „Kalėdinių akcentų gamyba“ (14 val., 7e kl., Gargždų ,,Minijos“ progimnazija, atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
14:30 - 16:00
Bendrojo ugdymo metodinės grupės susirinkimas (14.30 val., informacinis centras, atsak. mokytoja D. Brazdauskienė) :: Mokytojams
-
15:00 - 16:30
Spektaklis ,,Dantenija“ (15 val., Klaipėdos Kultūros fabrikas, dalyvauja 9 kl. mokiniai, atsak. mokytoja R. Kaučikienė) :: Mokiniams
|
Trečiadienis 04 Gruodis
|
-
10:00 - 14:00
Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro organizuojama viešoji konsultacija – diskusija „Neformaliojo švietimo ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimas: kaip tai vyksta?“ (10 val., Viešbutis „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius, dalyvauja: direktorė V. Petrušienė, Siuvimo skyriaus vedėja D. Blinstrubienė) :: Mokytojams
-
13:30 - 14:30
Ugdymo karjerai pamokos Smeltės progimnazijos 8 kl. mokiniams (13.30 val., 204, 201, 104 kab., atsak. mokytojos: V. Rauktienė, D. Brazdauskienė, dalyvauja 30 mokinių) :: Veikla
-
15:00 - 16:00
Advento skaitymai (15 val., informacinis centras, atsak. bibliotekos vedėja, mokytoja V. Rauktienė, mokytoja D. Brazdauskienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 05 Gruodis
|
|
Penktadienis 06 Gruodis
|
-
09:15 - 10:00
Integruota etikos ir lietuvių kalbos pamoka „Kalbos etiketas. Keiksmažodžiai, jų etimologija“ (9.15 val., 208 klasė, 3K-19 gr., atsak. mokytojos: A. Plukienė, D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Vaizdo technologijos“ vaizdo klipo „Proginio makiažo kūrimas, modelių fotografavimas, filmavimas“ kūrimas ir peržiūra (10 val., 305 kab., M-2 gr., atsak. prof. mokytoja J. Sereda) :: Veikla
-
10:30 - 12:00
Kalėdinių akcentų gamyba su mokyklos „Svetliačiok“ mokiniais (10.30 val., 201 kab., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
13:00 - 15:00
Akcija ,,Maisto bankas“ (13–15 val., 209 kab., atsak. socialinė pedagogė D. Stancikienė) :: Mokiniams
-
13:30 - 16:00
Projektas ,,Gyvūnai gamtoje ir mene“. Integruota lietuvių k., anglų k., biologijos pamoka ,,be sienų“. Edukacija ,,Vandens gyvenimo linija“ ir ekskursija į Lietuvos jūrų muziejų (13.30 val., Lietuvos jūrų muziejus, Smiltynės g. 3, Klaipėda, dalyvauja 9 kl. mokiniai, atsak. mokytojos: R. Kaučikienė, Ž. Rebrovaitė, O. Pišniuk, R. Pogoželskienė) :: Veikla
-
16:00 - 16:30
Baigiasi Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos siuvėjo modulinės mokymo programos mokinių praktinis mokymas Tekstilės sektoriniame praktinio mokymo centre :: Veikla
-
16:00 - 16:30
Baigiasi Paryžiaus Marie Laurencin licėjaus (Prancūzijos Respublika) siuvėjo mokymo programos mokinių stažuotė Tekstilės sektoriniame praktinio mokymo centre :: Veikla
|
Šeštadienis 07 Gruodis
|
|
Sekmadienis 08 Gruodis
|
|