14 Spalis 2019 - 20 Spalis 2019
|
Pirmadienis 14 Spalis
|
|
Antradienis 15 Spalis
|
-
Prasideda Centro anglų kalbos mokytojų stažuotė Airijoje (Dubline) įgyvendinant ESFA projektą „Profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo sistemos tarptautiškumo plėtra“ :: Veikla
-
09:15 - 11:00
Anglų kalbos bandomasis egzaminas (9.15 val., 208 kab., 3D-12 gr., atsak. mokytoja I. Shyroki) :: Veikla
-
10:00 - 12:00
Kirpėjo mokymo programos 1 kurso modulio „Plaukų priežiūra“ vieša mokinių darbų „Natūralios plaukų kaukės plaukų puoselėjimui“ peržiūra (10 val. 104 kab., 3K-19 gr., atsak. prof. mokytojos: O. Gedrimienė, J. Skeivienė) :: Veikla
-
13:20 - 15:20
Bandomasis geografijos VBE (13.20 val. 401 kab., 3D-12, 3S-110, 3F-17, atsak. J. Būtaitė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Psichologinio konsultavimo atvejo analizės grupė (14 val. Klaipėdos Baltijos gimnazija, dalyvauja D. Bartašė) :: Mokytojams
-
16:00 - 17:00
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (I gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas “ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Mokiniams
-
17:30 - 18:30
Psichologiniai kursai tėvams „Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimas“ (17.30 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė, gimnazijos sk. vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
|
Trečiadienis 16 Spalis
|
-
08:20 - 14:50
Bandomasis biologijos egzaminas (8.20 val., 303 kab., 3F-17, 3S-110, 3K-18 gr.) (14.15 val., 303 kab., 3K-17 gr., atsak. R. Pogoželskienė) :: Veikla
-
10:00 - 13:00
Viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ I etapas (dalyvauja 3K-18 gr., atsak. V. Genienė) :: Mokiniams
-
14:15 - 15:15
Grupės valandėlė „Komandinis darbas“ (14.15 val., 402 kab., 9 klasė., lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. mokytoja R. Kaučikienė) :: Veikla
-
16:00 - 17:00
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (II gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas“ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Mokiniams
|
Ketvirtadienis 17 Spalis
|
-
08:20 - 12:50
Edukacinė-praktinė pamoka „Būk dizaineris“ Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje ( 8.20 val., KP-14, KPT-1 gr. atsak. prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
09:00 - 14:00
Tarptautinės grožio, stiliaus ir mados parodos ,,Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“ scenos ir KTMC stendo dekoravimas (9 val., Švyturio arena, 3F-16, 3F-17, F-3, FT-1 gr., atsak. prof. mokytojos N. Žiupkienė, E. Vyšniauskaitė) :: Veikla
-
09:15 - 10:45
Bandomasis biologijos egzaminas (9.15 val., 303 kab., 3M-3, 3D-12 gr. atsak. mokytoja R. Pogoželskienė) :: Veikla
-
10:00 - 17:00
Dalyvavimas mados ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA rengiamoje parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ (LPKC Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius) :: Veikla
-
11:00 - 14:00
Pamoka „be sienų“ „Gamtinių medžiagų rinkimas ir paruošimas kompozicijoms“ (11.00 val., 3F-17, 3F-16 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
13:20 - 14:50
Bandomasis anglų kalbos egzaminas (13.20 val., 400 kab., 3K-18 gr., atsak. mokytoja O. Pišniuk) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Vaiko gerovės komisijos posėdis (14.00 val., 305A kab.) :: Veikla
|
Penktadienis 18 Spalis
|
-
09:00 - 11:00
Pamoka „be sienų“ „Klaipėdos atsinaujinimo dienos renginio „Kur gyveni“ floristinis dekoravimas“ (9 val., Žvejų kultūros rūmai, F-3, FT-1 gr., atsak. prof. mokytoja E. Vyšniauskaitė) :: Veikla
-
09:30 - 11:30
Konferencijoje „Kompleksinės integruotos pagalbos inovacijos ir perspektyvos raidos sutrikimų turinčiam vaikui ir šeimai“ pranešimą „Sutrikusios klausos vaikų ugdymas ir socializacija“ skaito surdopedagogė Kristina Rimkienė (9.30 val., KU, Herkaus Manto g. 90, “Aula Magna, AK1a.”, Klaipėda) :: Veikla
-
10:00 - 12:00
Projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ pristatymas informaciniame centre (atsak. mokytoja R. Veličkaitė) :: Veikla
-
10:00 - 16:00
Tarptautinės grožio, stiliaus ir mados parodos „Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“ lankymas 18-20 dienomis (3K-19, 3K-20, 3K-18, 3K-17, 3K-16, 3K-15, K-6, K-7, KT-1 gr., atsak. grupių auklėtojai) :: Veikla
-
10:00 - 12:00
Šeimos konferencijos metodo mokymai (10 val., Klaipėdos miesto savivaldybė, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Mokytojams
-
11:00 - 19:00
Grožio paslaugų teikimas Tarptautinės grožio, stiliaus ir mados parodos ,,Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“ lankytojams (11–19 val., HK-3, HK-4, HKT-1, 3K-16, 3K-15, K-6, K-7, KT-1 gr. „Švyturio“ arena, Klaipėda, atsak. prof. mokytojai) :: Veikla
-
11:00 - 13:30
Pagalbos mokiniui specialistų metodinis pasitarimas (11 val., 405 kab., dalyvauja K. Rimkienė, D. Stancikienė, D. Bartašė) :: Mokytojams
-
14:15 - 16:15
Bandomasis anglų kalbos egzaminas (14.15 val., 400 kab., 3K-17 gr., atsak. mokytoja O. Pišniuk) :: Veikla
|
Šeštadienis 19 Spalis
|
-
Baigiasi Centro anglų kalbos mokytojų stažuotė Airijoje (Dubline) įgyvendinant ESFA projektą „Profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo sistemos tarptautiškumo plėtra“ :: Veikla
-
11:00 - 19:00
Grožio paslaugų teikimas Tarptautinės grožio, stiliaus ir mados parodos ,,Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“ lankytojams (11–19 val., HK-3, HK-4, HKT-1, 3K-16, 3K-15, K-6, K-7, KT-1 gr. „Švyturio“ arena, Klaipėda, atsak. prof. mokytojai) :: Veikla
|
Sekmadienis 20 Spalis
|
-
10:00 - 17:00
Grožio paslaugų teikimas Tarptautinės grožio, stiliaus ir mados parodos ,,Grožis 2019“ ir „Stiliuz 2019“ lankytojams (10–17 val., HK-3, HK-4, HKT-1, 3K-16, 3K-15, K-6, K-7, KT-1 gr. „Švyturio“ arena, Klaipėda, atsak. prof. mokytojai) :: Veikla
|