REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai
Pradžia
Veikla
Veiklos kalendorius
Pagal metus
Pagal mėnesį
Pagal savaitę
Šiandien
Ieškoti
Peršokti mėnesį
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2022
Peršokti mėnesį
Renginiai
Ketvirtadienis, 08 Birželis 2023
08:00
08:20 - 10:00
Integruota fizikos-matematikos pamoka be sienų „Misija Jūrinė valstybė“ (8.20 val. Danės pakrantė, karinis laivas “Sūduvis” dalyvauja 3TPR-2 ir 3AKR-1 mokiniai, atsakingos R. Jasulaitienė ir L. Valantinienė)
:: Veikla
08:30 - 12:00
Modulio „ Vaizdo ir garso produktų kūrimas, montavimas bei redagavimas“ 3M-7 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (8.30 val., 305 kab., atsakinga profesijos mokytoja J. Sereda)
:: Veikla
10:00
10:00 - 16:00
Klaipėdos apskrities konferencija „Prevencijos ypatumai psichologo darbe: iššūkiai, geroji praktika ir ateities galimybės“ (10–16 val. Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre, dalyvauja psichologė D. Bartašė)
:: Veikla
10:30 - 12:30
VRG specialybės mokinės grafikos darbų parodos „Lietuviškų žodžių galia“ atidarymas (10.30 val., KTMC Menų skyriuje, konferencijų salė I a., dalyvauja visi pageidaujantys, atsakinga profesijos mokytoja D. Meškinytė)
:: Veikla
11:00
11:15 - 13:00
Modulio „Mechaninių konstrukcijų braižymas“ KP-17 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (11.15 val., 308 kab., atsakinga profesijos mokytoja S. Sirutienė)
:: Veikla
12:00
12:30 - 16:00
Modulio „Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos priežiūros procedūrų atlikimas“ HK-7 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas. (12.30-16.00 val. A009 kab., atsakinga profesijos mokytoja R. Valašinienė)
:: Veikla
15:00
15:00 - 16:30
Alyvų sodinimas Bomelio Vitės alyvų skverelyje (15 val., Bomelio Vitė, dalyvauja F-6 gr. mokiniai, atsakinga profesijos mokytoja A. Kvėzlaitė)
:: Veikla
REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai